BLUESSINEC !!! - překřtil festival na jeden večer René Trosman

Podívejte na fotky, videa a report z hodně povedeného koncertu!

zobrazit celý článek

Baromantika Lenky Dusilové nominována na desku i zpěvačku roku !

V nominacích na stále méně prestižní ceny Anděl se umístila i Lenka Dusilová se svou deskou Baromantika. Budeme ji držet pěsti, Baromantika je výjimečným projektem, na jehož live předvedení 22.3. se nesmírně těšíme! Zde jsou všechny nominace:

zobrazit celý článek

Collegium Musicum - bohužel - špatná zpráva

Máme zprávu, která nás nesmírně mrzí a rmoutí. Collegium Musicum bohužel 22.3. 2012 nevystoupí. bubeník souboru - Martin Valihora - totiž musí neočekávaně zůstat v USA ve studiu, kde nahrává novou desku. Pokoušíme se najít jiný náhradní termín.

zobrazit celý článek

Rozhovor o nové Vltavě s Robertem Nebřenským

Vltava je zpět, multitalent Robert Nebřenský má plán: „Napíšu divadelní hru Navracení“ Muzikant, skladatel, lídr kultovní české kapely, herec a nezaměnitelná reklamní tvář, která ví, jak chutná dobrý jogurt. Pracovat už se mu nechce, ale pozítří udělá výjimku: vystoupí na trutnovském Jazzinci. - to je titulní odstavec z celostránkového rozhovoru Deníku s Robertem Nebřenským. Čtěte zde...

zobrazit celý článek

Videokoláž z prvního koncertu JAZZINCE 2012

Záběry přímo z pódia - sestřih záběrů z úvodního koncertu letošního Jazzince.

zobrazit celý článek

Nahrávka koncertu Markéty Irglové z Jazzinnce na ČRo

Loňský mimořádný koncert Markéty Irglové a jejího bandu z JAZZINCE si můžete poslechnout ve středu 15.2. od 20hod ve vysílání všech regionálních stanic Českého rozhlasu.

zobrazit celý článek

Info pro držitele permanentek na akce Pod hradem

Stejně jako v předešlých letech - permanentka vás opravňuje k volnému vstupu na všechny akce Jazzince - tedy i na akce konané Pod hradem. Pokud ale chcete Pod hradem mít místo k sezení, je nutné uhradit rozdílovou částku mezi vstupným a vstupným k sezení - viz dále.

zobrazit celý článek

O turné Pawla Kaczmarczyka informují česká média

O českém turné Pawla Kaczmarczyka informují i česká média. Můžete se tak například dočíst, že ....zdá se, že v jazzu se zrodila nová osobnost....nespoléhá na jednu emociální polohu, ale prezentuje celou šíři nálad a afektů...Extenzivita jeho turné, které startuje příští týden, však nemá obdoby....

zobrazit celý článek

Idnes dnes o Jazzinci

Než dorazí trumpetista Brecker do Česka, může vyhrát čtyři ceny Grammy - titulek idnes.cz 28.1.2012

zobrazit celý článek