Zdeněk Bína a Jan Urbanec - vstupenky v prodeji.

Chcete na Christmas Party - potřetí za sebou se Zdeňkem Bínou a Janem Urbancem? Zavolejte - nebo raději se osobně zastavte - Pod hradem v Trutnově.

zobrazit celý článek

Harry Waters - opět poprvé v Trutnově

Před třemi lety vystoupil na finále Jazzince poprvé mimo Británii se svým jazzovým projektem. Letos zase v Trutnově začala jeho česká tour.

zobrazit celý článek

Medeski - hrál nebesky !

Zcela mimořádný koncert! Něco, na co nejde zapomenout. Úžasný, skvělý, neskutečný - tato a podobná slova zaznívala po skončení koncertu Johna Medeskiho.

zobrazit celý článek

Víme, kdo vystoupí s Harry Watersem

Harry Waters zahraje na podzim v České republice na celkem sedmi koncertech. Ten první proběhne na Jazzinci v sobotu 17.11. Tentokrát tu ale nebude jeho výborný britský quartet, ale speciální český band - Harry Water & Friends.

zobrazit celý článek

Podzimní část JAZZINCE - dvě mimořádné události !

Návrat HARRY WATERSE a sólový koncert jedné z největších osobností současného jazzu - JOHNA MEDESKIHO. Jen dva koncerty odehraje v České republice Jahn Medeski - v Českých Budějovicích a v Trutnově. . listopadu budeme svědky jeho jen zřídka hraných sólových koncertů. Harry Waters tentokráte přiveze na Jazzinec doprovodnou kapelu složenou jen z českých muzikantů. Čeká nás další z událostí, spojující světové hvězdy s českými hráči.

zobrazit celý článek

Randy Brecker a AMC Trio - Na plovárně

V neděli 9.9.2012 odvysílala Čt 2 pořad Na plovárně, kde byli hosty Marka Ebena Randy Brecker a AMC Trio. Pořad byl natočen ve spolupráci s festivalem Jazzinec v den konání Festivalového finále Jazzince.

zobrazit celý článek

Bobby Watson uzavřel 14. ročník

Závěrečná AfterParty přivítala dvě formace - quartet maďarské zpěvačky Veroniky Harsca a poté Libora Šmoldase, který měl jako hosta své kapely slavného amerického saxofonistu - Bobby Watsona.

zobrazit celý článek

Randy Brecker a AMC Trio hostem Marka Ebena Na plovárně

Opět vznikl další díl vynikajícího pořadu Na plovárně s hostem festivalu Jazzinec. Tentokrát v den festivalového finále navštívili televizní studio Marka Ebena hlavní festivalový host - Randy Brecker a AMC Trio. Spolu s nimi byl i fotograf Patrick Marek, takže máme i řadu fotografií z natáčení pořadu.

zobrazit celý článek

O Jazzinci bude další pořad Jiřího Moravčíka: Hudba ze zapadlých vesnic ve vysílání Českého rozhlasu

Hudební publicista Jiří Moravčík přináší ve vysílání Českého rozhlasu každý týden ve svém pořadu Hudba ze zapadlých vesnic profily nejzajímavějších kapel z celého světa. Tento týden ale věnuje pořad festivalu Jazzinec.

zobrazit celý článek

Výstava Barky Fabiánové a Martina Myslivce

Vernisáž výstavy Martina Myslivce a Bárky Fabiánové proběhne ve středu 7.3. v 17 hod. Přijďte se mrknout! Muzika, občerstvení - a hlavně dobré fotky!!!

zobrazit celý článek